EĞİTİMLER

Online Temel Mentorluk Eğitim Programımız Başlıyor.

Akademisyenleri, sanayicileri ve girişimcileri öğrenme ortağı olmaya davet ediyoruz…

Kastamonu’nun ilk sertifikalı “Online Temel Mentorluk Eğitimi” Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.‘nin öncülüğünde ve KUZKA desteğiyle Üniversite-Sanayi İşbirliği faaliyetleri kapsamında başlıyor.

Teknokent Akademi İş Başında…

Eğitimlere devam…

Kastamonu Teknokent A.Ş. ve Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. öncülüğünde KUZKA işbirliğiyle başlayacak olan “Fon Kaynakları, Proje Hazırlama ve Proje Döngü Yönetimi (PCM)” hizmet içi eğitimi 27 Temmuz-07 Ağustos tarihleri arasında başlıyor.

Kastamonu Üniversitesi’ nin de desteğini alan 36 saat sürecek olan bu eğitimde,  özellikle proje hazırlama ve fon kaynaklarına ulaşma da desteğe ihtiyacı olan, uygulanabilir, yaratıcı ve özgün fikirlere sahip girişimcilere ve sanayicilere rehber olma amacıyla yapılacak olan PCM eğitiminden sonra Teknokent Akademi’nin düzenleyeceği eğitim faaliyetleri devam edecektir.

Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi sizi; hayallerinizi gerçekleştirmenize kapı aralayacak Kastamonu Teknokent Kuluçka Merkezi’ne götürüyor. Bu yolculuğun ilk basamağı olan “Temel Düzey Girişimcilik Programı” başlıyor.

“Neden Olmasın” diyen, problem çözmeye yönelik yenilikçi, ölçeklenebilir ve inovatif fikri olan, çalışmayı seven, pes etmeyen, kararlı, hayallerinin peşinden gidecek tüm cesur yürekleri yapılacak destek ve geliştirme eğitimlerine bekliyoruz.

 

NOT: Bu program Kastamonu Teknokent A.Ş Kuluçka Merkezi’nde yapılandırılan Girişim Vadisi markalı Girişim Geliştirme Programı’nın başlangıç aşamasıdır.

 

Başvuru Formu

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScl4y3NC_8g_9YdAGfCiU2ic-Vas8gT2ds-QGwxsuNWw6Oouw/viewform

Takvim

16 Mart – 31 Mart 2021:                    Proje Başvurularının Alınması (Web üzerinden)

5 Nisan 2021:                                    Başvuruların Değerlendirilmesi

9 Nisan 2021 :                                   Sonuçların Açıklanması

12 Nisan 2021:                                  Program Başlangıcı (Kick Off)

28 Mayıs 2021:                                 Sertifika Töreni ve Kapanış programı