Fikir Sizden Destek Bizden…

BLOG geri dön

Fikir Sizden Destek Bizden…

Medipol Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu olarak; teknoloji ve yenilikçi iş fikri için TÜBİTAK tarafından verilecek 200 Bin TL’lik hibe imkanı ile hayalini kurduğunuz fikrinizi hayata geçirmek için tüm girişimcilerimizin başvurularını bekliyor. 

Süreç nasıl işliyor? 

Medipol Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, web üzerinden başvuru formu ile toplanan iş fikirlerini iki aşamalı bir eleme sistemine tabi tutacaktır. MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ (MEDİPOL GİM) iş fikirlerini; teknolojik düzeyi ve yenilikçi yönü, iş fikrinin uygulanabilirliği, iş fikrinin taşıdığı ticari değer, iş fikrinin rekabetçi düzeyi, iş fikri ekibinin nitelikleri ve iş fikrine uygunluğu vb. yönleri göz önünde bulundurarak değerlendirecektir.  

Değerlendirmeyi geçen iş fikirleri; MEDİPOL GİM’in eğitim ve mentorluk programına dahil olacaktır. TÜBİTAK’a Programı tamamlayan ve iş fikirlerini geliştiren girişimci adayları, iş planlarıyla TÜBİTAK’a başvuracak ve 200 bin TL’ye kadar olan hibe destekten yararlanmak için yarışacaktır. 

Bu sene tematik alt alanlarında yapılan güncelleme ile başvuru yapılabilecek konular çeşitlendirilmiştir. Çağrı dokümanına ulaşmak için tıklayınız.  

Başvuru yapılacak Tematik alanlar; 

•            Akıllı Ulaşım 

•            Enerji ve Temiz Teknolojiler 

•            Akıllı Üretim Sistemleri (Sanayide Dijital Dönüşüm) 

•            İletişim ve Sayısal Dönüşüm 

•            Sağlık ve İyi Yaşam 

•            Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme 

 

 SON BAŞVURU TARİHİ: 15 Aralık 2020  

ŞİMDİ BAŞVURUN! 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETIŞIM BİLGİLERİ:

Tel: 0(216) 681 51 00 

Adres: Teknoloji Transfer Ofisi, Medipol Üniversitesi Kavacık Kuzey Yerleşkesi, Ekinciler Caddesi, No: 19 Beykoz/İSTANBUL 

E-Mail:  neslihanyilmaz@medipol.edu.tr

               ddemirbilek@medipol.edu.tr

Bu gönderiyi paylaş

BLOG geri dön