Kastamonu Teknokent Firmalarına Argeportal Kullanıcı Ara Yüzü Eğitimi Verildi

BLOG geri dön

Kastamonu Teknokent Firmalarına Argeportal Kullanıcı Ara Yüzü Eğitimi Verildi

Kastamonu Teknokent A.Ş.’nin firma başvuruları ve proje bilgileri için kullandığı Sektörsoft Yazılım Arge A.Ş.  Firmasına ait ARGEPORTAL kullanıcı ara yüzü eğitimi, Kastamonu Teknokent girişimci ve hakem değerlendirme sürecini tamamlayan firmalara yönelik olarak geçtiğimiz günlerde düzenlendi.

Sektörsoft Yazılım Arge A.Ş. Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ömür TOMBUL tarafından verilen ve gün boyu süren eğitime firma temsilcileri katıldı. Eğitimde ARGEPORTAL’ e firma ön başvurusu akabinde ön onay sonrası açılan firma ara yüzünde bulunan menüler tanıtıldı. Firmaların yararlanacakları istisna ve muafiyetler, yönetici şirket olarak Kastamonu Teknokent’e düzenli olarak vermeleri gereken belgeler hakkında derinlemesine bilgi verildi.

Eğitim esnasında ve sonunda firmaların sorularının da yanıtlandığı eğitim verimli geçti. Gerçekleşen hizmet içi eğitimimiz için yoğun çaba sarf eden Sektörsoft Yazılım Arge A.Ş. Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ömür TOMBUL’a ve katılım sağlayan firmalarımıza teşekkür ederiz.

Bu gönderiyi paylaş

BLOG geri dön