Girişim Vadisi Kuluçka Merkezi, İTÜ Çekirdek Partner Kuluçka Programı’na Katıldı

BLOG geri dön

Girişim Vadisi Kuluçka Merkezi, İTÜ Çekirdek Partner Kuluçka Programı’na Katıldı

9 – 10 Mayıs tarihlerinde, Kastamonu Teknokent bünyesindeki Girişim Vadisi Kuluçka Merkezi Koordinatörü Öğr. Gör. Berkan Güngör, İTÜ Çekirdek tarafından düzenlenen “Partner Kuluçka Programı”na katılım sağladı. Ülkemizin dört bir yanından gelen kuluçka merkezlerinin katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikte, bilgi paylaşımı ve iş birliği fırsatları üzerinde duruldu.

Etkinliğin ilk günü, İTÜ Çekirdek’in misafirperverliği ile başladı. Kuluçka merkezlerinden gelen katılımcılarla sinerjik bir ortamda bilgi alışverişinde bulunurken, İTÜ Çekirdek’in değerli birikimlerinden faydalanıldı. Etkinlik boyunca, yenilikçi fikirlerin nasıl desteklenebileceği ve girişimciliğin nasıl teşvik edilebileceği konusunda önemli tartışmalar yapıldı. Programın ikinci günü, kuluçka merkezleri arasında iş birliği olanaklarının artırılmasına yönelik oturumlarla devam etti.

İTÜ Çekirdek’in ev sahipliğinde gerçekleşen bu program, girişimcilik ekosisteminin gelişmesine önemli katkılar sağladı.

Katkılarından dolayı İTÜ Çekirdek’e ve tüm katılımcılara teşekkür eden Girişim Vadisi Kuluçka Merkezi Koordinatörü Öğr. Gör. Berkan Güngör, “Bu tür etkinliklerin, girişimciliği destekleyen yapılar arasında iş birliğini ve bilgi paylaşımını artırarak, ülkemizin girişimcilik potansiyelini en üst seviyeye taşıyacağına inanıyoruz. Gelecekte de benzer etkinliklerde yer almak ve iş birliklerini güçlendirmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi paylaş

BLOG geri dön