Kastamonu Teknokent 13. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısında

BLOG geri dön

Kastamonu Teknokent 13. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısında

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde düzenlenen 13. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı, 30 Mayıs tarihinde Edirne’de gerçekleşti.

Açılış konuşmalarını Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan TABAKOĞLU, Edirne Valisi Yunus SEZER, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Zekeriya ÇOŞTU  yaptı. Açılış konuşmalarından sonra Teknoloji Geliştirme Bölgeleri uygulamaları kapsamında bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi. Sunumların ardından yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirilerek, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Temsilcileri, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Recep YILMAZ ile bir araya gelinerek çeşitli konularda görüşmeler sağladı.

Kastamonu Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım Yenigün, Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Alperen Kaymakcı ve Proje Destek Ofisi, İdari ve Mali İşler Koordinatörü Öğr. Gör. Kazım Yasin ÖZBEY’in de katıldığı koordinasyon toplantısında, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri arasında iş birliğinin güçlendirilmesi, iletişim ve tecrübe paylaşımının artırılması hedeflendi.

 

Bu gönderiyi paylaş

BLOG geri dön